Súhlasím
Používame súbory cookies. Vďaka nim lepšie vieme, čo vám máme ponúknuť. Používaním týchto stránok s využitím cookies súhlasíte.  Viac informácií

ZBER JAHÔD A ČEREŠNÍ UŽ JE KONEČNE TU !!!

U NÁS SA VŽDY POHODLNE A BEZPEČNE OBLEČIETE.
A môžete sa aj kľudne ufúľať.

Nechali ste sa už tento rok rozmaznať sladkou chuťou čerešní, alebo skvelých jahôd?
Chystáte sa na zber?
Aj pri takýchto sladkých zberateľských činnostiach je dobré myslieť na vaše pohodlie a čistotu.
Vhodný typ rukavíc, oblečenia či doplnkov k odevu, alebo vhodnej obuvi Vám spríjemní a uľahčí zber tohto skvelého a sladkého ovocia. 

FRESH FRUIT pracovné textilné povrstvené rukavice 

FRESH FRUIT pracovné textilné povrstvené rukavice červená 8Dámske pracovné rukavice FRESH FRUIT. Nádherný dizajn, maximálny komfort z hľadiska použitého materiálu BAVLNA. A skvelá účinnosť z dôvodu PVC terčíkov, ktoré sú na dlaňovej časti rukavice z dôvodu pevného úchopu a protišmykovosti. Rukavice FRESH FRUIT sa vyznačujú módnym vzorovaním a aj po dizajnovej stránke sú vhodné nielen na striktne pracovné účely, ale aj pre hobby práce, či práce v záhrade. Rukavice sú v prevedení s elastickou manžetou pre zabránenie nasypania hliny, piesku, nečistôt do rukavice. Vďaka prírodnému materiálu absorbujú vlhkosť. Ideálne pre činnosti ako je napr. presádzanie rastlín. Rukavice sú v súlade s normou EN420. V prevedení s červenou farebnou kombináciou. 
                                                  KLIKNI NA RUKAVICE FRESH FRUIT   

CHETE VIDIEŤ VIAC? KLIKNITE NA:
CELÝ SORTIMENT ZÁHRADKÁRSKYCH RUKAVÍC

 


MAMBA sandále SB pracovná obuv

MAMBA sandAl SB pracovná obuv - bezpečnostné sandále SB 42Kvalitné a komfortné pracovné sandále, bez kovových súčastí. Obuv má extra širokú kompozitnú bezpečnostnú špicu, novú ľahkú tzv. „rolovaciu podošvu“ SNAKE s vysokou absorpciou energie v päte – 30 J. Táto unikátna podošva podporuje prirodzený pohyb chodidla a dokonale prispôsobuje povrchu terénu. Vďaka tomu je pri nosení tejto obuvi zaručený maximálny komfort. Anatomicky tvarovaná stielka „SOFT HEEL“. Obuv je vhodná na nosenie v interiéroch i exteriéroch.

KLIKNI NA SANDÁLE MAMBA

CELÝ SORTIMENT SANDÁLOV