Súhlasím
Používame súbory cookies. Vďaka nim lepšie vieme, čo vám máme ponúknuť. Používaním týchto stránok s využitím cookies súhlasíte.  Viac informácií

VYBERME SA BEZPEČNE NA VÝLET

REFLEXNA CYKLISTICKA VESTA 
VIDIEŤ A BYŤ VIDENÝ. 
V dnešnej dobe je práve toto požiadavka ktorá naberá na strategickom význame ohľadom našej BEZPEČNOSTI

Ešte v nedávnej minulosti boli reflexné odevy považované za niečo zbytočné, nepotrebné, škaredé s odporom používať ich. Dnešná doba sa stáva žiaľ absolútne nekompromisnou z hľadiska potreby byť videný. A preto sa HV (high visibility) reflexné odevy alebo doplnky stávajú našou súčasťou nielen pri pracovných povinnostiach ľudí ktorí pracujú v doprave. Nevyhnutnosť chrániť pracovníkov v pracovnom procese sa preniesla do skladov na stavby ale hlavne do nášho súkromného života. Reflexné HV odevy je nevyhnutnosťou používať za znížených viditeľnostných podmienok. Už štandardom sú reflexné vesty ako povinná výbava u profesionálnych ale aj bežných vodičov. Čím ďalej, tým viac vidieť reflexné doplnky ako súčasťou odvevov /hlavne tmavých odevov/.

Čo sa stáva však veľmi TRENDY štýlom, je používanie reflexných odevov, alebo odevov s vysokou viditeľnosťou v bežnom živote. A to pri našich HOBBY, či voľnočasových aktivitách. Veľmi populárne sú odevy s vysokou viditeľnosťou u motorkárov, ktorí sú veľmi ohrozeným druhom cestnej premávky. Ale módnym sa stáva nosenie praktických reflexných odevov pri výletoch do prírody, na bicykel, turistiku, nezabúdajme na dané odevy pre deti. Pretože vedenie detí k bezpečnosti je najlepšou prevenciou pred úrazmi, či zraneniami spôsobenými nízkou viditeľnosťou človeka v akejkoľvek situácii.

 

 Spracovali sme pre Vás výber reflexných odevov a doplnkov pre vás a vašich blízkych:
                                       CHCEM VIDIEŤ AKTUÁLNU PONUKU »

 Všetky naše produkty ktoré Vám ponúkame v sekcii REFLEXNÉ ODEVY si môžete prezrieť tu:
                                 CHCEM VIDIEŤ VŠETKY REFLEXNÉ PRODUKTY »

 

Galéria