Súhlasím
Používame súbory cookies. Vďaka nim lepšie vieme, čo vám máme ponúknuť. Používaním týchto stránok s využitím cookies súhlasíte.  Viac informácií

STRONG PROFESSIONAL ORSETTO O2 pracovná obuv - členková topánka O2 38

Značka: PANDA   Katalógové číslo: 0202049699038

Pracovná kvalitná členková obuv ORSETTO v prevedení bez bezpečnostnej tužinky / špice a kožou odolnou voči vlhkosti. Vynikajúca a overená kvalita za dobrú cenu.
Celokožená obuv s kvalitnou funkčnou podšívkou zaručujúcou odsávanie potu. Podošva je vyrobená z dvojhustotného PU polyuretánu. Vnútorná vrstva podošvy zabezpečuje komfort pri nosení = absorbuje energiu a tlak tela hlavne v oblasti päty.  Vonkajšia je tvrdšia a zabezpečuje odolnosť obuvi. Podošva je certifikovaná na protišmykovosť. Má kvalitný účinný dezén. Prirodzená odolnosť voči pohonným a olejovým látkam. Zvršok je z kvalitnej kože ktorá je namorená mastnými látkami na zvýšenie odolnosti voči vonkajšej vlhkosti. Jazyk je zošitý so zvrškom obuvi pre zvýšenie odolnosti voči vlhkosti, vode a nečistotám.
Obuv je v antistatickom prevedení. Absorpcia energie v päte. Hydrofóbna.
Vyrobené v EU.
K dispozícii v čiernom prevedení s kontrastným žltým šitím a šedou kvalitnou podšívkou. Zvršok je doplnený o reflexné pásiky, ktoré zvyšujú bezpečnosť užívateľa hlavne v počasí so zníženou viditeľnosťou.
Obuv je Certifikovaná a v súlade s normou EN 20347.

Celý popis

Vyberte si veľkosť

Normy

40.24 € vrátane DPH

Dostupnosť: Skladom

osobný odber, alebo odoslanie do 3 dní: 1 - 4 PÁR

Pridať medzi obľúbené Strážiť cenu alebo naskladnenie

STRONG PROFESSIONAL ORSETTO O2 pracovná obuv - členková topánka O2 38

Pracovná kvalitná členková obuv ORSETTO v prevedení bez bezpečnostnej tužinky / špice a kožou odolnou voči vlhkosti. Vynikajúca a overená kvalita za dobrú cenu.Celokožená obuv s kvalitnou funkčnou podšívkou zaručujúcou odsávanie potu. Podošva je vyrobená z dvojhustotného PU polyuretánu. Vnútorná vrstva podošvy zabezpečuje komfort pri nosení = absorbuje energiu a tlak tela hlavne v oblasti päty.  Vonkajšia je tvrdšia a zabezpečuje odolnosť obuvi. Podošva je certifikovaná na protišmykovosť. Má kvalitný účinný dezén. Prirodzená odolnosť voči pohonným a olejovým látkam. Zvršok je z kvalitnej kože ktorá je namorená mastnými látkami na zvýšenie odolnosti voči vonkajšej vlhkosti. Jazyk je zošitý so zvrškom obuvi pre zvýšenie odolnosti voči vlhkosti, vode a nečistotám.Obuv je v antistatickom prevedení. Absorpcia energie v päte. Hydrofóbna.Vyrobené v EU.K dispozícii v čiernom prevedení s kontrastným žltým šitím a šedou kvalitnou podšívkou. Zvršok je doplnený o reflexné pásiky, ktoré zvyšujú bezpečnosť užívateľa hlavne v počasí so zníženou viditeľnosťou.Obuv je Certifikovaná a v súlade s normou EN 20347.