Súhlasím
Používame súbory cookies. Vďaka nim lepšie vieme, čo vám máme ponúknuť. Používaním týchto stránok s využitím cookies súhlasíte.  Viac informácií
STINT rukavice cut 3 melír - 10

STINT rukavice cut 3 melír - 10

Značka: CERVA   Katalógové číslo: 0113007599100

Protiporézne povrstvené pracovné rukavice STINT s vysokou odolnosťou voči prerezu ostrými predmetmi a zároveň zachovanou citlivosťou v prstoch pri manupulácii s predmetmi. Vysoké hodnoty protišmykovosti. Rukavice sú pletené, bezšvové s nánosom PU polyuretánu v dlani a na prstoch.  Veľmi dobrá odolnosť proti prerezu tr. 3.
Vďaka elasticite vynikajúco kopírujú tvar dlane užívateľa. Polyuretán dodáva vysokú prispôsobivosť.
Vo farebnom prevedení šedá so šedým povrstvením.
Certifikované a v súlade s normou na mechanickú odolnosť rukavíc EN388. A v súlade so všeobecnou normou pre pracovné rukavice EN420. 

Celý popis

Vyberte si veľkosť

7 8 9 10 11

Normy

4.1 € vrátane DPH

Dostupnosť: Skladom

okamžitý osobný odber, alebo odoslanie do 24hodín: 360 PÁR

osobný odber, alebo odoslanie do 3 dní: 3 000 - 4 999 PÁR

Pridať medzi obľúbené Strážiť cenu alebo naskladnenie

STINT rukavice cut 3 melír - 10

Protiporézne povrstvené pracovné rukavice STINT s vysokou odolnosťou voči prerezu ostrými predmetmi a zároveň zachovanou citlivosťou v prstoch pri manupulácii s predmetmi. Vysoké hodnoty protišmykovosti. Rukavice sú pletené, bezšvové s nánosom PU polyuretánu v dlani a na prstoch.  Veľmi dobrá odolnosť proti prerezu tr. 3.Vďaka elasticite vynikajúco kopírujú tvar dlane užívateľa. Polyuretán dodáva vysokú prispôsobivosť.Vo farebnom prevedení šedá so šedým povrstvením.Certifikované a v súlade s normou na mechanickú odolnosť rukavíc EN388. A v súlade so všeobecnou normou pre pracovné rukavice EN420. 

Parametre

Norma EN 420 , EN 388
Sezóna celoročná