Súhlasím
Používame súbory cookies. Vďaka nim lepšie vieme, čo vám máme ponúknuť. Používaním týchto stránok s využitím cookies súhlasíte.  Viac informácií
STANMORE pracovný odev - mikina s kapucňou zeleno čierna L STANMORE pracovný odev - mikina s kapucňou zeleno čierna L STANMORE pracovný odev - mikina s kapucňou zeleno čierna L STANMORE pracovný odev - mikina s kapucňou zeleno čierna L

STANMORE pracovný odev - mikina s kapucňou zeleno čierna L

Značka: Australian Line   Katalógové číslo: 0306001718003

Pracovná, ale aj voľnočasová mikina STANMORE s kapucňou vynikajúco dopĺňa sortiment úspešnej modelovej rady STANMORE / montérkové odevy, zimné bundy, vesta, čiapka, .../. Mikina STANMORE sa vyznačuje trendy strihom, kvalitným materiálovým zložením a tvarovou stálosťou. Má Unisexový strih so zapínaním s kvalitným kovovým zipsom. 
Možnosť utiahnutia kapucne pomocou fixačnej šnúrky s ťahačikom. Mikina má veľké praktické bočné našívané vrecká tzv. klokanky. A dizajn je obohatený o široké kontrastné vonkajšie šitie. 
Veľmi široký spodný pletený lem a manžety rukávov sa vyznačujú rozmerovou stálosťou a to aj vďaka prímesy Elastanu. Materiálové zloženie pracovnej mikiny Stanmore je 80%Bavlna a 20% Polyester. Vnútorná strana počesaná pre dosiahnutie maximálneho komfortu = príjemná na dotyk. Preto je Stanmore mikina vhodná aj pre logovanie, potlač či výšivku loga. Plošná hmotnosť / gramáž je 300 g/m2.
K dispozícii v širokom veľkostnom sortimente.

Celý popis

Vyberte si veľkosť

Vyberte si farebnosť

Normy

36.91 € vrátane DPH

Dostupnosť: Skladom

okamžitý osobný odber, alebo odoslanie do 24hodín: 70 KS

Pridať medzi obľúbené Strážiť cenu alebo naskladnenie

STANMORE pracovný odev - mikina s kapucňou zeleno čierna L

Pracovná, ale aj voľnočasová mikina STANMORE s kapucňou vynikajúco dopĺňa sortiment úspešnej modelovej rady STANMORE / montérkové odevy, zimné bundy, vesta, čiapka, .../. Mikina STANMORE sa vyznačuje trendy strihom, kvalitným materiálovým zložením a tvarovou stálosťou. Má Unisexový strih so zapínaním s kvalitným kovovým zipsom. Možnosť utiahnutia kapucne pomocou fixačnej šnúrky s ťahačikom. Mikina má veľké praktické bočné našívané vrecká tzv. klokanky. A dizajn je obohatený o široké kontrastné vonkajšie šitie. Veľmi široký spodný pletený lem a manžety rukávov sa vyznačujú rozmerovou stálosťou a to aj vďaka prímesy Elastanu. Materiálové zloženie pracovnej mikiny Stanmore je 80%Bavlna a 20% Polyester. Vnútorná strana počesaná pre dosiahnutie maximálneho komfortu = príjemná na dotyk. Preto je Stanmore mikina vhodná aj pre logovanie, potlač či výšivku loga. Plošná hmotnosť / gramáž je 300 g/m2.K dispozícii v širokom veľkostnom sortimente.

Parametre

Norma EN 340
Sezóna celoročná