Súhlasím
Používame súbory cookies. Vďaka nim lepšie vieme, čo vám máme ponúknuť. Používaním týchto stránok s využitím cookies súhlasíte.  Viac informácií

ROZHODUJETE SA PRE POUŽITIE FILTRAČNEJ POLOMASKY?

VÝBER A POUŽITIE FILTRAČNEJ POLOMASKY


Force8_3.jpg

         
Tu sa rozhodujete o Vašom zdraví,
         alebo trvalom poškodení dýchacích          orgánov.
           Je to otázka Vášho zdravia.Často dostávame otázky ako správne používať filtračné zariadenia? Je veľmi dôležité vedieť kedy použiť respirátor, filtračnú polomasku, alebo filtračnú celotvárovú masku. A samozrejme aký je vhodné použiť filter v konkrétnom rizikovom prostredí. Toto sú podstatné znalosti k tomu aby ste vedeli účinne chrániť vaše zdravie. Pretože nevhodnosť a neznalosť použitia a aplikácia daného filtračného zariadenia môže viesť k trvalému alebo chronickému poškodeniu dýchacích ciest.

Filtračné polomasky sa používajú všade tam kde v kontaminovanom prostredí nie sú len prachové častice v nadmerných koncentráciách, ale aj iné plyny, alebo ich výpary. A zároveň nie je riziko potriesnenia tváre chemikáliami, alebo plyny, či výpary nie sú zdraviu škodlivé pri kontakte s pokožkou užívateľa. Ak máte doporučené použitie polomasky, máme pre vás ukážku ako nasadiť náš produkt filtračnú polomasku JSP FORCE8 a skontrolovať správnosť nasadenia.

 

                                                                                                                                                                                     Pre viac info o našej ponuke na dýchaciu ochrannú polomasku FORCE8

                                                                                                                                                                                     klikni sem:

Force8_2.jpg