Súhlasím
Používame súbory cookies. Vďaka nim lepšie vieme, čo vám máme ponúknuť. Používaním týchto stránok s využitím cookies súhlasíte.  Viac informácií

RAZORBILL 8 ruk.plet s nit.kaučuk -šedé

Značka: CERVA   Katalógové číslo: 0113001299080

Protiporézne pracovné rukavice RAZORBIL s veľmi vysokou odolnosťou voči prerezu ostrými predmetmi a zároveň vynikajúcou citlivosťou v prstoch pri manupulácii aj s klzkými predmetmi. Vysoké hodnoty protišmykovosti. Rukavice sú pletené, bezšvové z modifikovaného skleneného vlákna, Spandexu a nylonu a s nánosom HCT nitrilu v dlani a na prstoch.  Maximálna odolnosť proti prerezu tr. 5.
Vďaka elasticite vynikajúco kopírujú tvar dlane užívateľa. Nitril dodáva vysoký grip = protišmyk.
Vo farebnom prevedení šedá s čiernym povrstvením.
Certifikované a v súlade s normou na mechanickú odolnosť rukavíc EN388. A v súlade so všeobecnou normou pre pracovné rukavice EN420. 

Celý popis

Vyberte si veľkosť

7 8 9 10 11

Normy

5.67 € vrátane DPH

Dostupnosť: Skladom

osobný odber, alebo odoslanie do 3 dní: 100 - 299 PÁR

Pridať medzi obľúbené Strážiť cenu alebo naskladnenie

RAZORBILL 8 ruk.plet s nit.kaučuk -šedé

Protiporézne pracovné rukavice RAZORBIL s veľmi vysokou odolnosťou voči prerezu ostrými predmetmi a zároveň vynikajúcou citlivosťou v prstoch pri manupulácii aj s klzkými predmetmi. Vysoké hodnoty protišmykovosti. Rukavice sú pletené, bezšvové z modifikovaného skleneného vlákna, Spandexu a nylonu a s nánosom HCT nitrilu v dlani a na prstoch.  Maximálna odolnosť proti prerezu tr. 5.Vďaka elasticite vynikajúco kopírujú tvar dlane užívateľa. Nitril dodáva vysoký grip = protišmyk.Vo farebnom prevedení šedá s čiernym povrstvením.Certifikované a v súlade s normou na mechanickú odolnosť rukavíc EN388. A v súlade so všeobecnou normou pre pracovné rukavice EN420. 

Parametre

Norma EN 420 , EN 388
Sezóna celoročná