Súhlasím
Používame súbory cookies. Vďaka nim lepšie vieme, čo vám máme ponúknuť. Používaním týchto stránok s využitím cookies súhlasíte.  Viac informácií
RANDWIK 2v1 pracovný odev - fleece bunda fľaš zelená L RANDWIK 2v1 pracovný odev - fleece bunda fľaš zelená L RANDWIK 2v1 pracovný odev - fleece bunda fľaš zelená L RANDWIK 2v1 pracovný odev - fleece bunda fľaš zelená L RANDWIK 2v1 pracovný odev - fleece bunda fľaš zelená L

RANDWIK 2v1 pracovný odev - fleece bunda fľaš zelená L

Značka: CERVA   Katalógové číslo: 0301006115003

Pracovná fleecová mikina / bunda RANDWIK s odopínateľnými rukávmi. Oblasť predlaktia, lakťov a ramien je spevnená oderuvzdornou, vodeodolnou PAD tkaninou. Mikina je klasického unisex strihu. Dlhodobo veľmi obľúbená pre svoju multifunkčnosť.
Vyznačuje sa dlhou životnosťou používania.
Mikina má antipilingovú / protižmolkovú úpravu. Vhodná je na široké použitie. RANDWIK je mikina s podšívkou so 100% Polyestru fleece / flísu. Mikina je vyhotovená v kvalitnej gramáži 300 g/m2, ktorá pracovnú mikinu Randwik predurčuje na celoročné nosenie.
Materiál 100% Polyester flís / fleece.
Mikina má široký golier / sojačik. Zapínanie pomocou kvalitného zipsu. Náprsné vrecko so záklopkou, dve bočné vnútorné vrecká.
Vhodná aj na aplikáciu loga rôznymi spôsobmi aj šitím. Produkt je vhodný aj do reklamného priemyslu.
Široká ponuka farieb a veľkostí.

Celý popis

Vyberte si veľkosť

Vyberte si farebnosť

Normy

27.28 € vrátane DPH

Dostupnosť: Skladom

osobný odber, alebo odoslanie do 3 dní: 30 - 49 KS

Pridať medzi obľúbené Strážiť cenu alebo naskladnenie

RANDWIK 2v1 pracovný odev - fleece bunda fľaš zelená L

Pracovná fleecová mikina / bunda RANDWIK s odopínateľnými rukávmi. Oblasť predlaktia, lakťov a ramien je spevnená oderuvzdornou, vodeodolnou PAD tkaninou. Mikina je klasického unisex strihu. Dlhodobo veľmi obľúbená pre svoju multifunkčnosť. Vyznačuje sa dlhou životnosťou používania.Mikina má antipilingovú / protižmolkovú úpravu. Vhodná je na široké použitie. RANDWIK je mikina s podšívkou so 100% Polyestru fleece / flísu. Mikina je vyhotovená v kvalitnej gramáži 300 g/m2, ktorá pracovnú mikinu Randwik predurčuje na celoročné nosenie.Materiál 100% Polyester flís / fleece.Mikina má široký golier / sojačik. Zapínanie pomocou kvalitného zipsu. Náprsné vrecko so záklopkou, dve bočné vnútorné vrecká.Vhodná aj na aplikáciu loga rôznymi spôsobmi aj šitím. Produkt je vhodný aj do reklamného priemyslu.Široká ponuka farieb a veľkostí.

Parametre

Norma EN 340
Vlastnost odolný vetru , 2v1 bunda
Sezóna celoročná