Súhlasím
Používame súbory cookies. Vďaka nim lepšie vieme, čo vám máme ponúknuť. Používaním týchto stránok s využitím cookies súhlasíte.  Viac informácií

PRACOVNÁ OBUV TOPOLINO – bezpečnostné sandále

TOPOLINO sandále  KLASIKA A KVALITA
OVERENÁ ČASOM

kožený zvršok
funkčná podšívka
podošva z flexibilného Polyuretánu

TOPOLINO – sandálový model pracovnej obuvi. Tento model je k dispozícii S bezpečnostnou špicou, ale aj BEZ nej. Pracovná obuv TOPOLINO sa vyznačujú kvalitným koženým zvrškom ktorý zabezpečuje kvalitu a životnosť obuvi. Dosiahnutá úroveň komfortu je vďaka funkčnej podšívke, ktorá zabezpečuje absorpciu potu. Výdrž a nízka hmotnosť je dosiahnutá pomocou dvojzložkovej podošvy z  flexibilného Polyuretánu.

Pracovná obuv TOPOLINO – pracovné sandále
Prevedenie BEZ bezpečnostnej špice.
Použitie všade tam kde nie je riziko úrazu nohy, alebo pádu predmetu na nohu užívateľa, či možnosť zakopnutia do tvrdého predmetu. Konštrukcia obuvi má vynikajúce vlastnosti hlavne pri dlhom státí, kde obuv pohlcuje až 20% tlaku na kĺbový systém nôh užívateľa. Druhá vrstva podošvy chráni chodidlo pred mechanickými rizikami pri našliapnutí. Odporúča sa použitie v interiéroch, alebo v suchom a teplejšom vonkajšom prostredí. 

Pracovná obuv TOPOLINO – bezpečnostné sandále
Prevedenie S bezpečnostnou špicou, ktorá chráni užívateľa pred rizikami úrazu chodidlovej časti.
Obuv sa vyznačuje aj antistatickou vlastnosťou, ktorá zabezpečuje v prípade zasiahnutia el. výbojom jeho zvedenie cez podošvu do podlahy. Podošva do istej úrovne prirodzene odoláva voči pohonným hmotám. Použitie hlavne v interiéry, alebo v suchom nie mokrom prostredí a nie na vlhkosť náročných poveternostných podmienkach.

PRACOVNÁ POLTOPÁNKA TOPOLINO - BEZ BEZPEČNOSTNEJ ŠPICE »                                   PRACOVNÁ POLTOPÁNKA TOPOLINO - S BEZPEČNOSTNOU ŠPICOU »