Súhlasím
Používame súbory cookies. Vďaka nim lepšie vieme, čo vám máme ponúknuť. Používaním týchto stránok s využitím cookies súhlasíte.  Viac informácií

OS - DÁNSKY DIZAJN A KVALITA

Dánska spoločnosť OS Otto Schachner je synonymom kvality, dizajnu a špičkových materiálov.

OS predstavuje záruku kvality a dzajnu pre prácu a Váš voľný čas.
pozrite si našu ponuku OS práve tu:

OTTO SCHACHNER ponuka


OS dáva odpoveď na otázky

ohľadom 

pracovných odevov 


voľnočasových odevov 


pracovnej a bezpečnostnej obuvi

 

pracovných rukavíc

 odevných doplnkov, ponožiek … v čase mimopracovných povinností a voľnočasových aktivít, ale samozrejme aj tvrdých a ťažkých pracovných podmienok. Ukážka sortimentu osloví aj tých najnáročnejších zákazníkov.

V ponuke sú prechodné bundy, ktoré sú šité z príjemných materiálov s prímesami elastanu pre čo najideálnejšie prispôsobenie sa telu používateľa. Samozrejme všetko v modernom dizajne s rôznymi funkčnými detailmi. 
Obuv predstavuje istotu aj v tých najnáročnejších prostrediach. Vhodné na prácu, ale aj na turistiku a rôzne outdoorové aktivity.
K tomu samozrejme patria kvalitné a dizajnovo zaujímavé doplnky. ako sú opaskyčiapky, tričká, ale aj vysokokvalitné funkčné termo prádlo ktoré je vyhotovené z Merino vlákna /ovčia vlna/.

  03040065_FAXE T-shirt long sleeve.jpg03090022_ABILD_underwear_shirt and pants.jpg01010124_34712_1st MAXX.jpg03160026_HOLTUM_19659.jpg OS_obuv členková EGHOLM.png 

Galéria

Prílohy