Súhlasím
Používame súbory cookies. Vďaka nim lepšie vieme, čo vám máme ponúknuť. Používaním týchto stránok s využitím cookies súhlasíte.  Viac informácií

OLZA - PROFI PRACOVNÉ OBLEČENIE

 

OLZA pracovný odev - montérková blúza tmavo sivá 54MAXIMÁLNA KVALITA BEZ KOMPROMISOV. 

PRACOVNÉ OBLEČENIE navrhnuté pre 
pre tie najvyššie požiadavky ohľadom kvality, výdrže materiálu, strihu a životnosti.

Modelová rada OLZA je charakterizovaná maximálnou KVALITOU v každom smere. DIZAJN nevynímajúc. Praktické farby sú doplnené módnym a estetickým károvaním. A módny vzhľad ale aj bezpečnosť zabezpečujú doplnky v signálnej žltej farbe. Pracovné oblečenie OLZA je k dispozícii v troch farebných kombináciách. Pieskovo hnedá s čiernymi doplnkami - Tmavo šedá - Královská modrá.

OLZA pracovná montérková blúza má vynikajúci strih. Na základe skúseností a požiadaviek sú navrhnuté dĺžky a šírky rukávov pre maximálne prispôsobenie sa užívateľovi pri pracovných podmienkach.  Toto prispôsobenie sa pracovným podmienkam umocňuje aj materiálové zloženie. 97% BAVLNA, 3% Spandex - elastický materiál, ktorý aj pri extrémnych pohyboch zabezpečuje prispôsobenie sa odevu užívateľovi bez akýchkoľvek obmedzení. Zapínanie na celokovový kvalitný zips so záklopkou ktorá je istená pomocou kovových cvokov. Praktické multifunkčné vrecká v oblasti pŕs so záklopkou. Vrecko na rukáve.
OLZA pracovná montérková blúza »

OLZA pracovné montérkové nohavice do pása majú rovnaké materiálové zloženie ako OLZA blúza. Vyznačujú sa množstvom praktických vreciek aj na odkladanie nástrojov. Veľký bonus sú tzv. tesárske vrecká. Je to typ vreciek, ktoré sú našité na klasických vreckách, ale len horným okrajom. To jest do maximálnej miery sú oddelené od nohavíc a plnia hlavne účel odkladania pomôcok /klincov, skrutiek, .../ hlavne pri stavebných prácach. Ak ich užívateľ nepotrebuje, je možnosť ich vložiť do klasických vreciek. OLZA pracovné nohavice majú v oblasti kolien dodatočne našitý vysokopevnostný materiál CORDURA, ktorý predlžuje životnosť produktu. Spôsob našitia dodatočného materiálu umožňuje vloženie penových nákolenníkov, ktoré zvyšujú komfort pri prácach s nutnosťou dlhodobého kľačania.
OLZA pracovné montérkové nohavice do pása »

OLZA pracovné montérkové nohavice s náprsenkou spĺňajú rovnaké nároky a požiadavky po strihovej a materiálovej stránke ako aj ostatné pracovné odevy OLZA.  Majú aplikovaný veľmi praktické zapínanie, ktoré umožňuje veľmi rýchle obliekanie, či vyzliekanie odevu. No stále umožňuje veľmi obľúbené praktické využitie "náprsenky" časti na prsiach kde sú umiestnené odkladacie vrecká. Pás pre možnosť fixácie obsahuje pútka na použitie opasku. Traky taktiež obsahujú elastický materiál pre čo najlepšie prispôsobenie sa užívateľovi. Majú veľmi pevné a kvalitné zapínacie pracky. Taktiež majú tesárske vrecká a dodatočnú ochranu kolien pre maximálnu životnosť produktu.
OLZA pracovné montérkové nohavice s náprsenkou »

 

 

 

       

Galéria