Súhlasím
Používame súbory cookies. Vďaka nim lepšie vieme, čo vám máme ponúknuť. Používaním týchto stránok s využitím cookies súhlasíte.  Viac informácií

OBUV BRIO – BEZPEČNOSTNÉ POLTOPÁNKY

BRIO_poltopánky

 

 

 

VYSOKÁ KVALITA MATERIÁLOV,
DIZAJN A FUNKČNOSŤ

voľnočasový dizajn
univerzálnosť (turistika, bezpečnostná obuv, terén)
ochrana pred rizikami zakopnutia
odolnosť voči prepichnutiu podošvy
kože vysokej kvality a hrúbky
protišmykovosť
do terénu pri zvýšenej vlhkosti 

Poltopánky BRIO s možnosťou použitia na náročné pracovné účely aj na rôzne hobby či aktívne voľnočasové činnosti. Vyznačujú sa vysokým stupňom komfortu a módnym VOĽNOČASOVÝM DIZAJNOM. Bezpečnostné poltopánky BRIO obsahujú výnimočne ľahkú nekovovou tužinku / špicu. Chráni pred rizikami zakopnutia do kameňa prípadne iných predmetov a samozrejme pred pádom predmetu na nohu užívateľa. BRIO obsahuje aj kevlarovú stielku. Zabezpečuje odolnosť obuvi voči prepichnutiu podošvy napríklad klincom, sklom či kovovou šponou, alebo iným ostrým a tvrdým predmetom.

Zvršok pracovnej obuvi BRIO je vyrobený z kože vysokej kvality a nadštandardnej hrúbky. Koža je kombinovaná nylonovou textíliou. Kombinácia materiálov dáva obuvi dlhú životnosť a istú úroveň prievzdušnosti potrebnej hlavne pri náročných aktivitách. Obuv BRIO má oblasť špice dodatočne prekrytú odolným materiálom, ktorý chráni obuv pred zničením. PROTIŠMYKOVOSŤ, ohyb a poddajnosť zabezpečuje zoženie jej podošvy. Je to kombinácia veľmi ľahkého Polyuretánu a odolného Termoplastického Polyuretánu PU/TPU. Podošva do istej miery odoláva voči ropným látkam a olejom. Vysoký komfort z hľadiska zaťaženia nohy užívateľa zabezpečuje odľahčenie pätovej časti, kde BRIO znižuje tlak na chodidlo až o 20%. Obuv je vhodná do terénu aj pri zvýšených hodnotách vlhkosti. BRIO má vodu / vlhkosť odpudzujúci zvršok. Použitie pracovnej obuvi je vhodné aj na turistiku. 

PRACOVNÁ POLTOPÁNKA BRIO »