Súhlasím
Používame súbory cookies. Vďaka nim lepšie vieme, čo vám máme ponúknuť. Používaním týchto stránok s využitím cookies súhlasíte.  Viac informácií
MAX pracovný odev - montérkové nohavice s náprsenkou modro žltá 54 MAX pracovný odev - montérkové nohavice s náprsenkou modro žltá 54 MAX pracovný odev - montérkové nohavice s náprsenkou modro žltá 54 MAX pracovný odev - montérkové nohavice s náprsenkou modro žltá 54 MAX pracovný odev - montérkové nohavice s náprsenkou modro žltá 54 MAX pracovný odev - montérkové nohavice s náprsenkou modro žltá 54 MAX pracovný odev - montérkové nohavice s náprsenkou modro žltá 54

MAX pracovný odev - montérkové nohavice s náprsenkou modro žltá 54

Značka: CERVA   Katalógové číslo: 0302014544054

Pracovné montérkové nohavice s náprsenkou MAX sú klasickým produktom ktorý sa vyznačuje dobrým pomerom kvality za VYNIKAJÚCU CENU. MAX patrí medzi najpredávanejšie kolekcie v úrovni s prístupnou cenovou úrovňou.
Pracovné montérkové nohavice s náprsenkou MAX sú súčasťou monterkovej kolekcie MAX ktorá sa vyznačuje veľkou farebnou variabilitou. 100% BAVLNA je materiál z ktorého sú vyrobené MAX nohavice s náprsenkou. BAVLNA dodáva výrobku kvalitu z hľadiska komfortu.  MAX je vyrobený v gramáži 260gr/m2 a to z hľadiska najmä zaručenia životnosti výrobku. Všestrannosť využitia pri práci je zabezpečená množstvom vreciek. Predné, zadné, na bokoch v oblasti stehna, so záklopkami, multifunkčné, ale hlavne v oblasti náprsenky kde je vrecko uzatvárateľné pomocou zipsu. Traky sú nastaviteľné pomocou pevného klipsu. Fixáciu zabezpečuje aj všitý pás gumy všitý v látke trakov. MAXY s náprsenkou majú našité aj pútka v prípade potreby použitia opasku. V oblasti rozkroku a sedu je zdvojený materiál a aj prešitie. Takisto aj oblasť kolien je spevnená dvojitou látkou. To všetko pre zabezpečenie životnosti produktu. Pracovné montérkove nohavice s náprsenkou MAX sú k dispozícii v množsve farebných kombinácií. A aj s možnosťou tzv. predĺženej veľkosti na výškovú skupinu 194cm a to vo farebnej kombinácii: modro-čierna a zeleno-čierna. 

Celý popis

Vyberte si veľkosť

Vyberte si farebnosť

Normy

18.32 € vrátane DPH

Dostupnosť: Skladom

osobný odber, alebo odoslanie do 3 dní: 1 - 4 KS

Pridať medzi obľúbené Strážiť cenu alebo naskladnenie

MAX pracovný odev - montérkové nohavice s náprsenkou modro žltá 54

Pracovné montérkové nohavice s náprsenkou MAX sú klasickým produktom ktorý sa vyznačuje dobrým pomerom kvality za VYNIKAJÚCU CENU. MAX patrí medzi najpredávanejšie kolekcie v úrovni s prístupnou cenovou úrovňou. Pracovné montérkové nohavice s náprsenkou MAX sú súčasťou monterkovej kolekcie MAX ktorá sa vyznačuje veľkou farebnou variabilitou. 100% BAVLNA je materiál z ktorého sú vyrobené MAX nohavice s náprsenkou. BAVLNA dodáva výrobku kvalitu z hľadiska komfortu.  MAX je vyrobený v gramáži 260gr/m2 a to z hľadiska najmä zaručenia životnosti výrobku. Všestrannosť využitia pri práci je zabezpečená množstvom vreciek. Predné, zadné, na bokoch v oblasti stehna, so záklopkami, multifunkčné, ale hlavne v oblasti náprsenky kde je vrecko uzatvárateľné pomocou zipsu. Traky sú nastaviteľné pomocou pevného klipsu. Fixáciu zabezpečuje aj všitý pás gumy všitý v látke trakov. MAXY s náprsenkou majú našité aj pútka v prípade potreby použitia opasku. V oblasti rozkroku a sedu je zdvojený materiál a aj prešitie. Takisto aj oblasť kolien je spevnená dvojitou látkou. To všetko pre zabezpečenie životnosti produktu. Pracovné montérkove nohavice s náprsenkou MAX sú k dispozícii v množsve farebných kombinácií. A aj s možnosťou tzv. predĺženej veľkosti na výškovú skupinu 194cm a to vo farebnej kombinácii: modro-čierna a zeleno-čierna. 

Parametre

Norma EN 340
Sezóna celoročná