Súhlasím
Používame súbory cookies. Vďaka nim lepšie vieme, čo vám máme ponúknuť. Používaním týchto stránok s využitím cookies súhlasíte.  Viac informácií
MAX pracovný odev - montérková blúza 2v1 modro žltá 54 MAX pracovný odev - montérková blúza 2v1 modro žltá 54 MAX pracovný odev - montérková blúza 2v1 modro žltá 54 MAX pracovný odev - montérková blúza 2v1 modro žltá 54 MAX pracovný odev - montérková blúza 2v1 modro žltá 54 MAX pracovný odev - montérková blúza 2v1 modro žltá 54 MAX pracovný odev - montérková blúza 2v1 modro žltá 54

MAX pracovný odev - montérková blúza 2v1 modro žltá 54

Značka: CERVA   Katalógové číslo: 0301021044054

Pracovná montérková bunda MAX je súčasťou monterkovej kolekcie ktorá je charakterizovaná VEĽMI DOBROU CENOU.
Kolekcia MAX hlavne v prevedeniach bunda, nohavice do pása, nohavice s náprsenkou sa vyznačuje veľkou farebnou variabilitou. Monterková bunda MAX je v označení 2v1 čo znamená aj možnosť jej úpravy. V tomto prípade ide o možnosť odnímania rukávov pomocou kvalitného zipsu a teda použitia aj ako pracovná montérková vesta. 100% BAVLNA je materiál z ktorého je vyrobená MAX bunda a ktorá dodáva výrobku kvalitu z hľadiska komfortu. Keďže BAVLNA je materiál komfortný, prievzdušný vyrobili sme MAX bundu v gramáži 260gr/m2 a to z hľadiska zaručenia životnosti výrobku. 
Všestrannosť využitia monterkovej bundy MAX pri práci je zabezpečená množstvom vreciek, ako aj vrecko na rukáve. Náprsné vrecká sú so záklopkou a sú s viacerými priečinkami. Rukávy sú ukončené širokým elastickým úpletom z dôvodu zamedzenia prieniku nečistôt pod montérkový odev. Pri krku je ukončenie spôsobom do stojačika, ktorý je aj módnym faktorom, ale hlavne funkčným a chráni užívateľa proti prieniku nečistôt a vplyvu nepriaznivého počasia. Zapínanie bundy je pomocou zipsu, ktorý je chránený dodatočne širokou záklopkou. Spodný široký lem bundy MAX je doplnený po stranách o elastický gumový pás, ktorý chráni užívateľa voči vetru.
Pracovná montérková bunda MAX je k dispozícii v množsve farebných kombinácií. A aj s možnosťou tzv. predĺženej veľkosti na výškovú skupinu 194cm a to vo farebnej kombinácii: modro-čierna a zeleno-čierna. 

Celý popis

Vyberte si veľkosť

Vyberte si farebnosť

Normy

18.09 € vrátane DPH

Dostupnosť: Skladom

osobný odber, alebo odoslanie do 3 dní: 30 - 49 KS

Pridať medzi obľúbené Strážiť cenu alebo naskladnenie

MAX pracovný odev - montérková blúza 2v1 modro žltá 54

Pracovná montérková bunda MAX je súčasťou monterkovej kolekcie ktorá je charakterizovaná VEĽMI DOBROU CENOU.Kolekcia MAX hlavne v prevedeniach bunda, nohavice do pása, nohavice s náprsenkou sa vyznačuje veľkou farebnou variabilitou. Monterková bunda MAX je v označení 2v1 čo znamená aj možnosť jej úpravy. V tomto prípade ide o možnosť odnímania rukávov pomocou kvalitného zipsu a teda použitia aj ako pracovná montérková vesta. 100% BAVLNA je materiál z ktorého je vyrobená MAX bunda a ktorá dodáva výrobku kvalitu z hľadiska komfortu. Keďže BAVLNA je materiál komfortný, prievzdušný vyrobili sme MAX bundu v gramáži 260gr/m2 a to z hľadiska zaručenia životnosti výrobku. Všestrannosť využitia monterkovej bundy MAX pri práci je zabezpečená množstvom vreciek, ako aj vrecko na rukáve. Náprsné vrecká sú so záklopkou a sú s viacerými priečinkami. Rukávy sú ukončené širokým elastickým úpletom z dôvodu zamedzenia prieniku nečistôt pod montérkový odev. Pri krku je ukončenie spôsobom do stojačika, ktorý je aj módnym faktorom, ale hlavne funkčným a chráni užívateľa proti prieniku nečistôt a vplyvu nepriaznivého počasia. Zapínanie bundy je pomocou zipsu, ktorý je chránený dodatočne širokou záklopkou. Spodný široký lem bundy MAX je doplnený po stranách o elastický gumový pás, ktorý chráni užívateľa voči vetru.Pracovná montérková bunda MAX je k dispozícii v množsve farebných kombinácií. A aj s možnosťou tzv. predĺženej veľkosti na výškovú skupinu 194cm a to vo farebnej kombinácii: modro-čierna a zeleno-čierna. 

Parametre

Norma EN 340
Vlastnost 2v1 bunda
Sezóna celoročná