Súhlasím
Používame súbory cookies. Vďaka nim lepšie vieme, čo vám máme ponúknuť. Používaním týchto stránok s využitím cookies súhlasíte.  Viac informácií
LAGOPUS pracovné so skleného vlákna protiporezné povrstvené rukavice v polyuretáne a nitrile 10 LAGOPUS pracovné so skleného vlákna protiporezné povrstvené rukavice v polyuretáne a nitrile 10 LAGOPUS pracovné so skleného vlákna protiporezné povrstvené rukavice v polyuretáne a nitrile 10 LAGOPUS pracovné so skleného vlákna protiporezné povrstvené rukavice v polyuretáne a nitrile 10 LAGOPUS pracovné so skleného vlákna protiporezné povrstvené rukavice v polyuretáne a nitrile 10

LAGOPUS pracovné so skleného vlákna protiporezné povrstvené rukavice v polyuretáne a nitrile 10

Značka: FREE HAND   Katalógové číslo: 0113007699100

Protiporézne pracovné 2x povrstvené rukavice LAGOPUS s veľmi vysokou odolnosťou voči oderu, prerezu, pretrhnutiu a aj prepichnutiu ostrými predmetmi. Zároveň vynikajúca citlivosťou v prstoch pri manupulácii aj s klzkými predmetmi. Vysoké hodnoty protišmykovosti. Rukavice sú pletené, bezšvové z modifikovaného skleneného vlákna a vysokohustotného polyetylénu. Spandex zabezpečuje elasticitu. Povrstvenie modrým Nitrilom je následne ešte prekryté mikroporéznym čiernym Nitrilom s pieskovou úpravou v dlani a na prstoch. Táto kombinácia povrstvenia zabezpečuje odolnosť voči olejovým a ropným látkam a zároveň vysoký grip, priľnavosť a protišmykovosť aj pri úchope klzkých predmetov. Maximálna odolnosť proti prerezu tr. 5.
Vďaka elasticite vynikajúco kopírujú tvar dlane užívateľa.
Vo farebnom prevedení šedý úplet s modro čiernym povrstvením.
Certifikované a v súlade s normou na mechanickú odolnosť rukavíc EN388. A v súlade so všeobecnou normou pre pracovné rukavice EN420. 

Celý popis

Vyberte si veľkosť

7 8 9 10

Normy

10.27 € vrátane DPH

Dostupnosť: Skladom

okamžitý osobný odber, alebo odoslanie do 24hodín: 1237 PÁR

osobný odber, alebo odoslanie do 3 dní: 500 - 749 PÁR

Pridať medzi obľúbené Strážiť cenu alebo naskladnenie

LAGOPUS pracovné so skleného vlákna protiporezné povrstvené rukavice v polyuretáne a nitrile 10

Protiporézne pracovné 2x povrstvené rukavice LAGOPUS s veľmi vysokou odolnosťou voči oderu, prerezu, pretrhnutiu a aj prepichnutiu ostrými predmetmi. Zároveň vynikajúca citlivosťou v prstoch pri manupulácii aj s klzkými predmetmi. Vysoké hodnoty protišmykovosti. Rukavice sú pletené, bezšvové z modifikovaného skleneného vlákna a vysokohustotného polyetylénu. Spandex zabezpečuje elasticitu. Povrstvenie modrým Nitrilom je následne ešte prekryté mikroporéznym čiernym Nitrilom s pieskovou úpravou v dlani a na prstoch. Táto kombinácia povrstvenia zabezpečuje odolnosť voči olejovým a ropným látkam a zároveň vysoký grip, priľnavosť a protišmykovosť aj pri úchope klzkých predmetov. Maximálna odolnosť proti prerezu tr. 5.Vďaka elasticite vynikajúco kopírujú tvar dlane užívateľa.Vo farebnom prevedení šedý úplet s modro čiernym povrstvením.Certifikované a v súlade s normou na mechanickú odolnosť rukavíc EN388. A v súlade so všeobecnou normou pre pracovné rukavice EN420. 

Parametre

Norma EN 420 , EN 388
Sezóna celoročná