Súhlasím
Používame súbory cookies. Vďaka nim lepšie vieme, čo vám máme ponúknuť. Používaním týchto stránok s využitím cookies súhlasíte.  Viac informácií
Impregnačný sprey - Impregnátor NANO 500 ml

Impregnačný sprey - Impregnátor NANO 500 ml

Značka: MONETA   Katalógové číslo: 4030

Extra silná ochrana hladkej i drsnej kože, ako aj textílií. Impregnácia obuvi proti vlhkosti, špine a prachu. Zachováva priedušnosť a preto je vhodná aj pre TEX-materiály. Impregnačný sprey IMPREGNATOR je skvelý produkt ktorý zabezpečuje predĺženie životnosti Vášho zakúpeného výrobku, ale aj dlhodobú stabilitu jeho vlastností. A to hlavne odolnosť voči vlhkosti. Vďaka NANO technológii zabezpečuje prirodzené odpudzovanie prachu, či prachových nečistôt. Impregnačný ochranný sprey Impregnátor je vhodný na ochranu nie len kožených topánok, ale aj hocijakého iného koženého produktu. Impregnátor je vhodný aj na ochranu nie len lícovej kože, ale aj brúsenej. Je vynikajúci aj pre ošetrenie textílií, alebo vašich búnd, ktoré majú funkčný charakter, čiže majú odolnosť voči vlhkosti. Impregnačný ochranný sprey Impregnátor Vám ponúkame v dvoch objemových prevedeniach 300ml a 500ml. 
Impregnácia nie je vhodná na lakovanú kožu a strečové materiály.

Celý popis
6.58 € vrátane DPH

Dostupnosť: Skladom

okamžitý osobný odber, alebo odoslanie do 24hodín: 1
Väčšie množstvo k dispozícii na osobný odber, alebo odoslanie do 3 dní

Pridať medzi obľúbené Strážiť cenu alebo naskladnenie

Impregnačný sprey - Impregnátor NANO 500 ml

Extra silná ochrana hladkej i drsnej kože, ako aj textílií. Impregnácia obuvi proti vlhkosti, špine a prachu. Zachováva priedušnosť a preto je vhodná aj pre TEX-materiály. Impregnačný sprey IMPREGNATOR je skvelý produkt ktorý zabezpečuje predĺženie životnosti Vášho zakúpeného výrobku, ale aj dlhodobú stabilitu jeho vlastností. A to hlavne odolnosť voči vlhkosti. Vďaka NANO technológii zabezpečuje prirodzené odpudzovanie prachu, či prachových nečistôt. Impregnačný ochranný sprey Impregnátor je vhodný na ochranu nie len kožených topánok, ale aj hocijakého iného koženého produktu. Impregnátor je vhodný aj na ochranu nie len lícovej kože, ale aj brúsenej. Je vynikajúci aj pre ošetrenie textílií, alebo vašich búnd, ktoré majú funkčný charakter, čiže majú odolnosť voči vlhkosti. Impregnačný ochranný sprey Impregnátor Vám ponúkame v dvoch objemových prevedeniach 300ml a 500ml. Impregnácia nie je vhodná na lakovanú kožu a strečové materiály.