Súhlasím
Používame súbory cookies. Vďaka nim lepšie vieme, čo vám máme ponúknuť. Používaním týchto stránok s využitím cookies súhlasíte.  Viac informácií

Fridrich&Fridrich Monterkový odev

Fridrich&Fridrich  pracovný odev - montérková blúza čierna/červená

 

PRACOVNÉ OBLEČENIE

VYVINUTÉ NA ZÁKLADE POŽIADAVIEK

CENA - KVALITA - DIZAJN.

A PREVERENÉ!!! 

Monterková blúza z kolekcie FRIDRICH&FRIDRICH. Charakterizovaná moderným dizajnom a kvalitou za dobrú cenu. Je materiálovým a dizajnovým výsledkom požiadaviek našich zákazníkov na naše najúspešnejšie modely pracovných monterkových odevov. Dizajn a multifunkčnosť odev predurčuje na rozmanité použitie aj v HOBBY segmente. Množstvo vreciek, zosilnenie na najexponovanejších častiach odevu pre dlhú životnosť. 

F&F pracovná monterková blúza Náprsné multifunkčné vrecká so záklopkou s možnosťou všestranného použitia. Klasické vrecká v oblasti pása. Materiálové zosilnenie na najnamáhanejších častiach odevu pre predĺženie životnosti odevu. Oblasť ramien, lakťov, pása. Zapínanie na zips plus ochranná záklopka = prekrytie zipsu, ktoré je dodatočne fixované pomocou suchého zipsu. Dve farebné prevedenia. 

Fridrich&Fridrich monterková blúza »

F&F pracovné monterkové nohavice do pása Pracovné nohavice do pása v kolekcii FRIDRICH&FRIDRICH po materiálovej a dizajnovej stránke korešpondujú s celou kolekciou. V oblasti vreciek a kolien je použitý vysokopevnostný materiál Polyester OXFORD. S možnosťou vkladania penových nákolenníkov v oblasti kolien. Množstvo užitočných prevedení vreciek. Klasické, alebo so zapínaním na zips, či vrecko v oblasti stehna.

Fridrich&Fridrich monterkové nohavice do pása »

F&F montérkové nohavice s náprsenkou Veľmi obľúbené montérkové nohavice s náprsenkou majú zhodné materiálové prevedenie ako celá rada FRIDRICH&FRIDRICH. 35%Bavlna, 65% Polyester = zabezpečuje komfort a veľmi dobrú stálofarebnosť a rozmerovú stálosť aj po mnohých pracích cykloch. Vrecká majú rozložené zhodne ako s prevedením do pása. Navyše v náprsenkovej časti sú ďalšie odkladacie vrecká hlavne s prekrytím. Traky sú široké a pevné s možnosťou regulácie dĺžky. 

Fridrich&Fridrich pracovné montérkové nohavice s náprsenkou »