Súhlasím
Používame súbory cookies. Vďaka nim lepšie vieme, čo vám máme ponúknuť. Používaním týchto stránok s využitím cookies súhlasíte.  Viac informácií

FORCE8 - ochranná filtračná polomaska s TYPHOON výdychovým ventilčekom

Značka: JSP   Katalógové číslo: 0702002599999

Ochranná polomaska FORCE8 s výdychovým ventilom typu Typhoon pre maximálny komfort dýchania s minimálnym odporom. Štvorbodový úpínací postroj s rýchloupínacími prackami pre rýchle nasadenie a maximálnu tesnosť. Dýchacia ochranná polomaska je vyrobená z odolnej termoplastickej gumy, ktorá sa ľahko prispôsobí rozličným črtám tváre. Polomaska FORCE8 je konštruovaná na pripevnenie dvoch bočných filtrov pre vyváženie hmotnsti a tým pádom aj komfort pri dlhodobom nosení. K polomaske Force8 možno pridať celú škálu úzkoprofilových filtrov, čo umožňuje flexibilné využitie polomasky pri mnohých činnostiach a poskytuje ochranu proti pevným časticiam a aj proti rôznym druhom plynov a výparov. Ponuka a druhy filtrov pre ochrannú polomasku FORCE8:
 A1 = organické výpary
 P2 prachové častice
 AB1 = organické a anorganické výpary
 ABEK1 = organické, anorganické výpary, kyslé plyny a ich výpary, čpavok a jeho deriváty
 P2 PRE-FILTER = prachový predfilter pre dodatočné upevnenie k filtru.

                                                                                                                                                     POZOR: súčasťou balenia produktu nie sú ochranné filtre. 

Celý popis

Normy

16.6 € vrátane DPH

Dostupnosť: Skladom

okamžitý osobný odber, alebo odoslanie do 24hodín: 1 KS

osobný odber, alebo odoslanie do 3 dní: 10 - 29 KS

Pridať medzi obľúbené Strážiť cenu alebo naskladnenie

FORCE8 - ochranná filtračná polomaska s TYPHOON výdychovým ventilčekom

Ochranná polomaska FORCE8 s výdychovým ventilom typu Typhoon pre maximálny komfort dýchania s minimálnym odporom. Štvorbodový úpínací postroj s rýchloupínacími prackami pre rýchle nasadenie a maximálnu tesnosť. Dýchacia ochranná polomaska je vyrobená z odolnej termoplastickej gumy, ktorá sa ľahko prispôsobí rozličným črtám tváre. Polomaska FORCE8 je konštruovaná na pripevnenie dvoch bočných filtrov pre vyváženie hmotnsti a tým pádom aj komfort pri dlhodobom nosení. K polomaske Force8 možno pridať celú škálu úzkoprofilových filtrov, čo umožňuje flexibilné využitie polomasky pri mnohých činnostiach a poskytuje ochranu proti pevným časticiam a aj proti rôznym druhom plynov a výparov. Ponuka a druhy filtrov pre ochrannú polomasku FORCE8: A1 = organické výpary,  P2 prachové častice,  AB1 = organické a anorganické výpary ABEK1 = organické, anorganické výpary, kyslé plyny a ich výpary, čpavok a jeho deriváty P2 PRE-FILTER = prachový predfilter pre dodatočné upevnenie k filtru.                                                                                                                                                      POZOR: súčasťou balenia produktu nie sú ochranné filtre. 

Parametre

Norma EN 140
Sezóna celoročná