Súhlasím
Používame súbory cookies. Vďaka nim lepšie vieme, čo vám máme ponúknuť. Používaním týchto stránok s využitím cookies súhlasíte.  Viac informácií

ELEKTRO TOVAR - ČELOVKY, LAMPY, SVETLÁ, PREDLŽOVAČKY

JE MÚDRE KEĎ SI PRI PRÁCI VIDÍTE NA SVOJE PRSTY.
pozrite si našu ponuku a kliknite sem:    Prinášame ponuku rôzneho elektro náradia a príslušenstva od českého výrobcu EMOS.
Kvalita za skvelé ceny.

         

 


do našej ponuky ELEKTRO príslušenstva patria:

ČELOVÉ LAMPY          SVIETIDLÁ / PREDLŹOVAČKY   

Množstvo pracovných profesií si vyžaduje z hľadiska nedostatočného prirodzeného osvetlenia pomoc prostredníctvom závesných, stolových, ručných, alebo čelových lámp. Naša ponuka poskytuje riešenie na každý takýto prípad nedostatočného osvetlenia.
Veľmi obľúbené sú tzv. čelovky, alebo čelové lampy ktoré zabezpečujú potrebnú viditeľnosť samozrejme pri neustále voľných rukách. Čelové lampy sú vhodné všade tam kde je nedostatok priestoru, alebo veľmi úzky manipulačný priestor, ale aj tam kde je nutné súčasne používať pre prácu obe ruky. Čelovky sa vo veľkom množstve používajú aj na mimopracovné aktivity, ako je rybačka, zber húb, poľovačka, turistika a podobne. Čelové lampy ponúkajú aj rôzne funkcie z hľadiska intenzity, alebo času svietenia.  
čelová lampa_115251.png
Pre murárske práce, montérske či opravárenské dieľne sú vhodné priemyselné svietidlá v podobe závesných lámp, alebo priemyselných lám, ktoré sú osadené v kovovej konštrukcii, tzv. prenosné reflektory, ktoré sú schopné intenzívne osvetliť priestor v ktorom sa za zhoršených prirodzených svetelných podmienok pracuje. 
 prenosný reflektor_115430.png
Reflektor sa vyznačuje vysokou svietivosťou aj na väčšiu plochu a to vďaka úsporným žiarovkám. Kdežto závesné svietidlá sú poväčšine určené na osvetlenie menšej plochy načo sú vybavené led diódami.
LED závesné svietidlo_115429.png

Galéria

Prílohy