Súhlasím
Používame súbory cookies. Vďaka nim lepšie vieme, čo vám máme ponúknuť. Používaním týchto stránok s využitím cookies súhlasíte.  Viac informácií
DHANU pracovný odev - polokošeľa krátky rukáv sivá L DHANU pracovný odev - polokošeľa krátky rukáv sivá L DHANU pracovný odev - polokošeľa krátky rukáv sivá L DHANU pracovný odev - polokošeľa krátky rukáv sivá L DHANU pracovný odev - polokošeľa krátky rukáv sivá L DHANU pracovný odev - polokošeľa krátky rukáv sivá L DHANU pracovný odev - polokošeľa krátky rukáv sivá L

DHANU pracovný odev - polokošeľa krátky rukáv sivá L

Značka: CERVA   Katalógové číslo: 0305002200003

Polokošeľa DHANU je veľmi obľúbeným polo tričkom vďaka materiálovému zloženiu, strihu a komfortu nosenia. Pique štýl zabezpečuje vysoku kvalitu, komfort nosenia a dobu životnosti.
Preto jej použitie je veľmi širokospektrálne. A to od pracovných činností, cez hobby aktivity, či na voľný čas či bežné nosenie.
Materiál: 100% Bavlna. Límček a ukončenie rukávov je pomocou rebrovaného lemu. Hlavne na rukávoch zabezpečuje rozmerovú stálosť aj po viacerých pracích cykloch. Plošná hmotnosť / gramáž je 190 g/m2.
Polokošeľa Dhanu vďaka svojmu kvalitnému vypracovaniu je vhodná aj na rôzne spôsoby ologovania. A teda aj pre reklamný sektor.
Polokošeľa má bočné švy a tri gombíky vo farbe produktu.

Celý popis

Vyberte si veľkosť

Vyberte si farebnosť

6.67 € vrátane DPH

Dostupnosť: Skladom

okamžitý osobný odber, alebo odoslanie do 24hodín: 64 KS

osobný odber, alebo odoslanie do 3 dní: 100 - 299 KS

Pridať medzi obľúbené Strážiť cenu alebo naskladnenie

DHANU pracovný odev - polokošeľa krátky rukáv sivá L

Polokošeľa DHANU je veľmi obľúbeným polo tričkom vďaka materiálovému zloženiu, strihu a komfortu nosenia. Pique štýl zabezpečuje vysoku kvalitu, komfort nosenia a dobu životnosti. Preto jej použitie je veľmi širokospektrálne. A to od pracovných činností, cez hobby aktivity, či na voľný čas či bežné nosenie.Materiál: 100% Bavlna. Límček a ukončenie rukávov je pomocou rebrovaného lemu. Hlavne na rukávoch zabezpečuje rozmerovú stálosť aj po viacerých pracích cykloch. Plošná hmotnosť / gramáž je 190 g/m2.Polokošeľa Dhanu vďaka svojmu kvalitnému vypracovaniu je vhodná aj na rôzne spôsoby ologovania. A teda aj pre reklamný sektor.Polokošeľa má bočné švy a tri gombíky vo farbe produktu.

Parametre

Sezóna celoročná