Súhlasím
Používame súbory cookies. Vďaka nim lepšie vieme, čo vám máme ponúknuť. Používaním týchto stránok s využitím cookies súhlasíte.  Viac informácií

AIRTOX V ŠKANDINÁVII JE VŠADE, MY VÁM AIRTOX PRINÁŠAME NA SLOVENSKO!

AIRTOX – REVOLÚCIA V OBUVI

Dánska kvalita a dizajn zaručené. Pretože Dánsko je AIRTOX.

JAY pracovné kombinované rukavice 9
Na základe viac ako 20 rokov skúseností v oblasti bezpečnostnej obuvi zakladatelia spoločnosti AIRTOX videli, že trh opäť požaduje posun k niečomu novému.
Preto investovali veľké množstvo času a peňazí do ľudského prieskumu ohľadom aktuálnych požiadaviek, následne do najnovších technológií, testovania materiálov,… AIRTOX predstavuje nový vek “New Age” systémov, použitých technológií, prevedení a materiálov.
Na základe podrobného prieskumu a analýz trhov závery z týchto výsledkov tvoria základ našej organizácie. V posledných rokoch, a to najmä mladšia generácia žiada o pracovnú, bezpečnostnú obuv s oveľa vyšším pohodlím a razantne vyššou módnosťou. Chcú mať rovnaké pohodlie a rovnako dobre vyzerať v práci ako aj v ich bežných voľnočasových topánkach. 
AIRTOX vznikol a začal svoju činnosť v januári 2015, ako predstaviteľ zavedenia novej generácie bezpečnostnej obuvi.
Celých 12 mesiacov prvého roka boli jednoducho úžasné. Je skvelé vidieť AIRTOX ako už teraz sa predáva vo viac ako 300 predajniach v Škandinávii samotnej. A to je začiatok.

AIRTOX vždy myslí na budúcnosť.

Nikdy nechceme sedieť dlho na jednom mieste, namiesto toho neustále robíme vývoj v nadväznosti na nové trendy v sektore obuvníckeho priemyslu a bezpečnostnej obuvi.
Ak sa nám podarí nájsť zaujímavú novinku, trend, materiál, či technológiu ktorá sa ešte nepoužíva v našej výrobe, okamžite ju testujeme a prediskutujeme ako ju zaviesť do našej produkcie, aby AIRTOX topánky boli neustále najpokrokovejšie bezpečnostné topánky na trhu.
Naším cieľom je, aby sme robili modeli obuvi na ktoré sa ľudia budú tešiť ako si ich obujú opätovne aj nasledujúci deň.
Neustále existujú nové veľmi zaujímavé štýly v testovaní a výrobe.

  • Inovácia a dizajn AIRTOX bol prezentovaný v množstve článkov. Jedným z nich bola j pod priloženým linkom nižšie, ktorý zahŕňa rozhovor s AIRTOX riaditeľom pánom Henrik Boe Wiingaard-Madsenom.
  • Prosím kliknite na odkaz uvedený nižšie, ktorý ponúka aj niektoré ďalšie výhľady AIRTOX  do budúcna. Klik: Scan Magazines issue #82

TECHNOLÓGIE:

AIRTOX kontinuálne spolupracuje s európskou spoločnosťou Tech Group, ktorá zastrešuje špecializovaný tím technikov, vedcov, inžinierov a je zameraná na vytváranie inovatívnych technológií a novú generáciu:

  • vysoko odolných materiálov 
  • nízka hmotnosť
  • vysoká priedušnosť
  • odolnosť proti poveternostným vplyvom a mnoho iných vlastnosti požadovaných novou generáciou používateľov. 

Všetky technológie sú zamerané a majú byť použité v rámci bezpečnostnej obuvi, odevného priemyslu a doplnkov.
Mnohé z týchto technológií a materiálov sú už používané v AIRTOX produktovej rade s cieľom ponúknuť našim partnerom starostlivo vybranú škálu profesionálnej obuvi na vysokej úrovni bez kompromisov, ktorú ste nikdy predtým nevideli a nezažili.

Aqua-Cell®, WHITELAYER®, UTURN®, Cool & ME® a POWERBREEZE® je päť technológií, ktoré v súčasnosti realizuje AIRTOX v portfóliu obuvi.

                  GL55                                                     MA6                                            MR3                                            SL55                                            SR55
GL55  42         MA6 41   MR3  41     SL55  42  SR55  42