Súhlasím
Používame súbory cookies. Vďaka nim lepšie vieme, čo vám máme ponúknuť. Používaním týchto stránok s využitím cookies súhlasíte.  Viac informácií

ĽAHKÉ RIEŠENIE NA PEVNÝCH ZÁKLADOCH - OBUV BRIO

S OBUVOU PANDA STE VŽDY PRIPRAVENÍ DO AKCIE A CHRÁNENÍ PRED NEBEZPEČENSTVOM!  
PROTECT SK ODPORÚČA.

 JAY pracovné kombinované rukavice 9

 

 Inšpirovali sme sa bežeckými topánkami. 

Vytvorili náš model  BRIO ktorý je plne v súlade s  požiadavkami normy EN ISO 20345. 
Dosahuje maximálnu úroveň bezpečnosti.

 Obuv BRIO ponúka:

  • Triedu S3 čo znamená prevedenie s bezpečnostnou špicou, planžetou v podošve proti prepichnutiu zo spodku a vodeodolnú úpravu zvršku.
  • Bez akéhokoľvek obmedzenia pohybu užívateľa. A to vďaka extrémnej flexibilite použitých materiálov.
  • Daná skutočnosť spolu s ergonomickým dizajnom podošvy, ktorá sa prispôsobí každej časti chodidla zaisťuje bezpečnosť a pohodlie pri každom kroku.
  • Vďaka 100% prevedeniu bez kovových častí METAL FREE tieto topánky sú ľahšie asi o 30% než majú hmotnosť podobné modely, ktoré sú taktiež v prevedení S3 /s bezpečnostnou špicou a planžetou proti prepichu podošvy.

Znížená hmotnosť výrazne eliminuje únavu na dolných končatinách na minimum. A to aj v prípade, že sa obuv používa vo veľmi dlhých a fyzicky náročných pracovných zmenách.

PRISPÔSOBIVOSŤ A ODOLNOSŤ

  • Zvršok vyrobený z nepremokavej kože, ktorá odoláva vlhkosti a vode je doplnený pre zvýšenie odolnosti s nylonovými časťami a reflexnými doplnkami, ktoré zvyšujú viditeľnosť užívateľa v podmienkach nedostatočného svetla.
  • Odolnosť proti poškriabaniu a odolnosť proti opotrebeniu, či maximálne predĺženie životnosti podporuje dodatočná ochrana zvršku vyrobená z polyuretánovej kože.
  • Vnútorná podšívka s antimikrobiálnymi a antibakteriálnymi vlastnosťami a s technológiou mikro kanálikov pre účinnejšiu a rýchlejšiu absorpciu a uvoľňovanie vlhkosti (potu).
  • Dvojzložková Polyuretán / termoplastický polyuretán PU / TPU podošva s protišmykovými vlastnosťami. Zároveň jej  pevnosť zabezpečuje stabilitu chodidla a odolnosť proti bočnému vykrúteniu podošvy a teda vyvrtnutiu nohy. Podošva je antistatická, odolná voči uhľovodíkom a kyselinám a s absorpciou energie v oblasti päty znižujúca tlak na kĺby užívateľa až o 20%.
  • Každý detail bol navrhnutý tak, aby komfort a užitočnosť obuvi boli vo vzájomnom súlade.